Послуга "Автомобіль для Юр.осіб" від компанії AuctionAuto

Отримати консультацію
false
false

Компаніїя AuctionAuto забезпечує можливість покупки автомобілів із США, Канади та Кореї для юридичних осіб. Повернення до 70% митних платежів, оптимізація ПДВ. Гнучкі програми кредитування, лізингу та розстрочка платежу.

Вигоди для юр.осіб

01
Купівля Авто з ПДВ
Купівля автомобіля з пробігом, компаніями і юридичними особами з урахуванням ПДВ
02
Компенсації митних платежів до 70%
Підбір, купівля, доставка і оформлення автомобілів, що імпортуються з можливістю компенсації до 70% митних платежів від вирахування ПДВ.
03
Повний супровід угод
Юридичний та документальний супровід угод. Забезпечення зовнішніх Контрактів і внутрішніх Договорів. Оформлення всієї бухгалтерської документації.
04
Внутрішній договір купівлі-продажу
Підбір і покупка автомобілів та іншої транспортної техніки з ПДВ через внутрішній договір купівлі-продажу.
05
Великий вибір транспортних засобів
Великий вибір автомобілів в наявності для придбання з урахуванням ПДВ, надання лізингових і кредитних послуг.
06
Великий вибір лізингових і кредитних програм
Великий вибір лізингових і кредитних програм. Сприяння в отриманні фінансування на покупку автомобілів для клієнтів.

Оптимізація ПДВ

Послуга "Автомобіль для юросіб", в даний момент, є єдиним повністю прозорим і законним способом для компаній і юридичних осіб організувати покупку уживаного автомобіля з ПДВ в Україні. Крім цього, в Україні діють рівні тарифи на митне очищення автомобілів для юридичних і фізичних осіб. Це робить покупку авто з США на фірму ще вигідніше в площині податків – кредиту по ПДВ і віднесення на затрати всіх витрат по авто, амортизації і вартості ПММ, так і відсутності затрат на виведення грошей з підприємства, (наприклад , нарахувань на зарплату), як у випадку особистого придбання машини.

У той же час вигода від покупки авто з Америки це: абсолютна прозорість історії автомобіля і свідомо відмінні умови попередньої експлуатації, гарантовано чесний пробіг. Крім цього, в разі вдалого придбання авто з мінімальними пошкодженнями і за низькою ціною, вигода може досягати триразового розміру. За рахунок низької контрактної вартості, а значить, і низької бази нарахувань по митних платежах і відрахуваннях до пенсійного фонду. Всі ці фактори створюють ситуацію, коли ціна американського автомобіля виявляється в рази нижче вартості аналогів на українському ринку, при цьому, покупець отримує свідомо перевірений автомобіль з чистою історією, відмінною комплектацією, невеликим пробігом і терміном експлуатації.

Вартість і оплата послуг

AuctionAuto проводить абсолютно відкриту політику по відношенню до клієнтів. Вартість послуг завжди фіксована і не залежить від ціни придбаного автомобіля. Всі платежі фіксуються шляхом надання чеків, без будь-яких розрахунків готівкою. Оплата автомобіля в Америці проводиться безпосередньо на рахунок продавця в США через SWIFT перекази, а самі витрати озвучуються клієнту ще до моменту початку торгів. Таким чином, компанія AuctionAuto виступає в ролі регулятора і бере на себе функції контролю виконання взятих зобов'язань з боку Клієнта і постачальника і перевізника автомобілів.

Брокерські і Експедиторські послуги

З метою оперативності дій з оформлення автомобілів згідно з митними законами України, AuctionAuto забезпечує комплекс транспортно-експедиційних і брокерських послуг. З метою безпеки, стосовно прийому і зберігання авто, компанія містить окрему майданчик, що охороняється Євротермінал в Одеському порту.

Наша компанія також сприяє подальшій сертифікації і реєстрації автомобілів, і при необхідності, даємо рекомендації по СТО для швидкого, якісного та недорого ремонту. Так само в AuctionAuto функціонерів окремий підрозділ забезпечують клієнтів всіма необхідними авто-запчастинами, що знаходиться за адресою м.Київ, вул. Саперно-Слобідська 57.

Таким чином, компанія AuctionAuto забезпечує найкращі умови для покупки авто з США / Канади та Кореї юридичними особами, з наступними перевагами:

01
Без додаткових витрат
Оплата автомобіля відбувається за рахунок коштів підприємства, а це виключає, необхідність в додаткових витратах, пов'язаних з виведенням коштів з рахунку ЮО на самого клієнта, як фіз. особа (напр. витрати на «отримання готівки», податки на зарплату і т.д.)
02
Оптимізація амортизаційних відрахувань
Можливість віднесення на витрати ЮО амортизаційних відрахувань по автомобілю (поступове включення до складу витрат, вартості автомобіля протягом терміну його експлуатації – також знижує податок на прибуток)
03
Оптимізація витрат на обслуговування авто та ПММ
Можливість віднесення на витрати ЮО затрат на обслуговування автомобіля і покупки ПММ (знижує податок на прибуток)
04
Кращі фінансові умови
Кращі, в порівнянні з фіз. особами, можливості і умови щодо фінансування діяльності лізинговими і кредитними організаціями.
05
Оптимізація ПДВ
ПДВ, що сплачується при розмитненні, або при оплаті товару за договором купівлі-продажу, включається в облік компанії по ПДВ і зменшує суму податку, що сплачується до бюджету. (В складі митних платежів «чистий» ПДВ становить до 70%)
06
Підвищення кредитної оцінки
Підвищення кредитної оцінки компанії при розгляді можливостей її фінансування кредитними організаціями, за рахунок наявності на балансі підприємства такого високоліквідного активу, як автомобіль.

Авто в Україні