Співробітництво

Будуйте бізнес на продажу авто з-за кордону з нами!
Отримати консультацію
false
false
Запрошуємо до співпраці юридичних осіб, дилерів та оптових покупців. З нами вам доступна оптова купівля бу авто в США, Канаді та Кореї на самих лояльних умовах. Компанія Auction Auto пропонує найнижчі аукціонні збори при купівлі авто на аукціонах, забезпечує надійну і швидку поставку всіх видів транспорту з-за кордону, повний документальний супровід.

Auction Auto — це 15 років ефективної роботи в сфері імпорту бу авто зі Сполучених Штатів. Купуємо і доставляємо в Україну будь-які види транспорту, включаючи спецтехніку, вантажівки та мікроавтобуси, сільгосптехніку, водний транспорт, квадроцикли, мотоцикли, будинки на колесах, легкові авто, будь-які негабаритні вантажі.

Якщо ви хочете будувати бізнес на продажі вживаних авто з США та Кореї, Auction Auto стане вашим надійним партнером і другом у цій справі.

Для партнерів Auction Auto

 • Надаємо доступ до всіх аукціонів США та Канади. Ви зможете брати участь в онлайн-торгах і купувати будь-які види транспорту.
 • Перевірка авто по базах Carfax и Autocheck.
 • Покупка б/у авто на аукціонах США за ліцензією А — вона передбачає найнижчі аукціонні збори при купівлі транспорту.
 • Організовуємо покупку і доставку автозапчастин.
 • Повернення Канадського податку при покупці транспорту з Канади.
 • Доставка вантажів в Україну з 11 портів, розташованих на території Америки та Канади.
 • Робота з нестандартним вантажами, рішення складних логістичних питань (палубна доставка методом Ro-Ro для негабаритних вантажів)
 • Купівля і доставка всіх видів автотранспорту та техніки: авто, комерційний транспорт, сільгосптехніка, човни, мотоцикли, квадроцикли, будинки на колесах, навантажувачі і т.і.
 • Швидка консолідація і відправка авто в зручний для вас порт.
 • Страхування вантажу через страховий поліс.
 • Навчання співробітників роботі на аукціонах, підбору авто, оформленню документів.

Аукціони

Copart
Copart
Copart — найбільший авто-аукціон в світі, з більш ніж 200 майданчиками в 11 країнах світу. Працює за власною запатентованою аукціонною технологією в Інтернеті.
IAAI
IAAI
Insurance Auto Auctions (IAAI) — найбільш великий страховий аукціон. Пропонує величезний вибір списаних, лізингових або пошкоджених авто за низькими цінами.
Manheim
Manheim
Manheim — американський автомобільний аукціон з продажу цілих бу авто. Майданчик закритого типу, недоступний для приватних осіб.
CARS.COM
CARS.COM
Cars.com — Американський інтернет-портал з продажу нових і вживаних авто без пошкоджень.
Impact
Impact
Impact Auto — великий Канадський аукціон із продажу уживаних авто. Великий вибір машин за низькими цінами.
Adesa
Adesa
Adesa — молодий автомобільний аукціон з 87 майданчиками в США і 20-ма в Канаді.
AuctionTime
AuctionTime
AuctionTime — спеціалізований аукціон з продажу бу сільгосптехніки. Тут можна купити будь-які види агрообладнання.
Ritchie Bros
Ritchie Bros
Ritchie Bros. — американський аукціон з продажу важкої промислової техніки та вантажівок. Торги проходять наживо і в онлайн-режимі.
AmericMachinery
AmericMachinery
American Machinery — американський аукціон з продажу спецтехніки, сільськогосподарського обладнання та будівельних машин.
Autowini
Autowini
AutoWini — найвідоміший Корейський онлайн майданчик в колишньому СНД (багато в чому — через наявність російської мови). Дуже багато машин низької якості, з великим пробігом. Пошук хорошого авто вимагає великого досвіду.
Encar
Encar
Encar — найпопулярніший майданчик з продажу авто в Південній Кореї. Величезний вибір бу автомобілів Корейського виробництва. (Тільки корейська мова)
Lotte
Lotte
Lotte — Авто Аукціон Кореї з найнижчими цінами. Доступний тільки для громадян Кореї. Надається всього близько 400 ліцензій доступу. Наші партнери ексклюзивно в Україні можуть купувати тут машини.

Географія роботи Auction Auto

Компанія Auction Auto оперує 11-ма портами на території Америки та Канади. У США це Анкоридж, Сіетл, Лос-Анджелес, Х'юстон, Чикаго, Торонто, Нью-Йорк, Норфолк, Савана, Майамі.

Доставляємо авто з США в будь-який порт світу, за заявкою клієнта. Найчастіше працюємо з портами Одеси, Клайпеди, Бремерхафена та Поті.

Наші офіси розташовані по всій Україні (6 міст), а також в Киргизстані, Азербайджані, Литві. Так само поставляємо автомобілі у Францію, Німеччину, Польщу, Чехію, Білорусь, Узбекистан та інші країни Європи, Азії та Америки.

Географія роботи Auction Auto

Робота з юрособами

Компанія Auction Auto пропонує вигідні умови покупки авто в США (Канаді та Кореї) для юридичних осіб. Наші партнери отримують можливість повернути до 70% митних платежів, оптимізацію ПДВ. Лояльні програми кредитування юр. осіб, лізингу та розстрочки платежу. Детальніше про умови для юр. осіб.

Співпраця з дилерами

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю для всіх компаній, які займаються продажем авто з США, Канади та Кореї. Всі наші послуги з придбання транспорту на аукціонах, доставки, страхування — до ваших послуг. Стабільна та ефективна взаємодія, з мінімальними аукціонними зборами, оптовими тарифами на доставку і повним документальним супроводом.

Запчастини

Компанія Auction Auto пропонує оптові та роздрібні поставки автозапчастин з США, ОАЕ, (Європи), Литви, Польщі, Тайвані та Китаю. Великий експертний відділ по роботі з автозапчастинами. Склад запчастин в Києві, а також точки видачі в Одесі і Львові.

Авто в Україні