Авто з США в кредит для юридичних осіб

Б/В АВТО В КРЕДИТ ВІД AUCTION AUTO
Отримати консультацію
false
false

Пропонуємо гнучкі фінансові умови для юридичних осіб при покупці бувших у вжитку транспортних засобів в Америці. Співпрацюючи з нами, ви можете купити бу авто в кредит або ж скористатися розстрочкою платежу. Вибирайте для себе комфортні умови і купуйте машину з США з економією до 50%!

Ми пропонуємо

01
Заставний і кредит без застави
Купуйте авто в США в кредит - під заставу або без. Кожен з двох варіантів має свої особливості і може бути для вас найбільш підходящим.
02
Розстрочка платежу
Ви можете купити транспорт в США з відстрочкою платежу. Скористайтеся лояльними умовами розстрочки, якщо вас не влаштовує формат кредиту.
03
Прозорі умови
Ми пропонуємо для наших бізнес-клієнтів максимально прості і зрозумілі умови. Якщо ви вибираєте кредит, то отримуєте суму всіх виплат і відсотків на початковому етапі. Ніяких прихованих пунктів в договорі і вимог, які можна по-різному інтерпретувати.
Кредитні пропозиції

Авто з США в кредит від Auction Auto для юридичних осіб

Компанія Аукціон Авто пропонує своїм бізнес-клієнтам і партнерам можливість придбання автомобілів з США в кредит. Оформити покупку на таких умовах можна на наступні види транспортних засобів:

легкові автомобілі з США, Канади, Кореї;
комерційний транспорт (автобуси для пасажирських перевезень, фури і тягачі для вантажних перевезень);
сільгосптехніка (комбайни, трактори, агропогрузчікі, обприскувачі, сівалки / жатки);
будівельна спецтехніка (екскаватори, фронтальні навантажувачі, бульдозери і т.д.).

Крім того, Аукціон Авто надає можливість оформити авто з США в лізинг.

Підбирайте найбільш підходящі умови кредитування, ми подбали про те, щоб у вас був вибір.

Авто з США в розстрочку від Auction Auto для юридичних осіб

Скористайтеся можливістю відкладеного платежу за машину з США, якщо вас не влаштовують кредитні програми. Умова цієї пропозиції наступні:
оплата автомобіля відбувається за схемою близько 30/70 *: меншу частину платите ви, а більшу - Аукціон Авто. Оплата відбувається в доларах США.

* Відсоткова ставка є змінною: для кожного клієнта розрахунок здійснюється в індивідуальному порядку.

І нагадуємо, що компанія Auction Auto пропонує гранично прозорі умови співпраці. Який би формат оплати автомобіля ви не вибрали, наша з вами співпраця буде побудований на простих і зрозумілих умовах. Права і інтереси нашого клієнта захищені юридичним договором, в якому чітко прописані терміни, умови і цифри по угоді.

Залишилися питання? Уточнюйте будь-яку інформацію, яка вас цікавить, по телефону: (067) 765-17-76

Авто в Україні