Розмитнення авто

Розмитнення в Україні 2020: Правила проходження митного очищення (Закон 8487/8488).
Компанія Auction Auto надає повний супровід при купівлі автомобіля із США (Канади) або Кореї. У пакет наших послуг входить розмитнення авто в Україні з дотриманням всіх інтересів клієнта і положень законодавства України. В рамках цієї процедури надаємо послуги брокера, для проходження всіх митних заходів.
Компанія Auction Auto надає повний супровід при купівлі автомобіля із США (Канади) або Кореї. У пакет наших послуг входить розмитнення авто в Україні з дотриманням всіх інтересів клієнта і положень законодавства України. В рамках цієї процедури надаємо послуги брокера, для проходження всіх митних заходів.
Калькулятор розмитнення
Вкажіть початкові дані:
false
false
false
false
Результати:
Ціна з розмитненням
$ 0
ПДВ
$ 0
Мито
$ 0
Акцизний збір
$ 0
Всього митних платежів
$ 0
Додаткові витрати
Пенсійний фонд
$ 0
Поділитися:

Скільки коштує розмитнити авто в Україні?

З набранням чинності нових законів №8487 та №8488 ввозити автомобілі з-за кордону стало простіше та дешевше. Вартість митного очищення відтепер розраховується за більш лояльними тарифами. Привезти авто із США або Кореї тепер стало не тільки можливо, але й вигідно. Навіть з усіма витратами на транспортування та розмитнення, старий автомобіль обійдеться приблизно на 35% дешевше, середньої ринкової вартості в Україні.

Як розмитнити авто з США?

01
Подати документи
Зробити це можна за 10 днів до прибуття транспортного засобу в порт Одеси або вже по прибуттю.
02
Сплатити митні збори
Коли авто прибуде в порт, митний брокер надасть декларацію з вартістю розмитнення. Ми передамо інформацію клієнту і він зможе оплатити всі податки.
03
Дочекатися закінчення процедури
Після оплати зборів і процедури оформлення документації, декларування буде завершено. Процес займає зазвичай не більше 10 днів. Далі машина буде доставлена з порту прибуття безпосередньо клієнту, на вказану ним адресу. АукціонАвто може організувати перевезення авто в будь-яке місто України - Київ, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, та ін ..

Які документи потрібні при розмитненні автомобіля?

Відповідно до Закону "Про розмитнення автотранспортних засобів", для успішного декларування потрібно пред'явити наступні папери:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • оригінал техпаспорту (Title);
 • підтвердження покупки (товарний чек Bill of Sale або рахунок Invoice);
 • транспортна накладна (Bill Of Landing).

У документах, що підтверджують покупку, повинні міститися такі дані:

 • модель транспортного засобу;
 • дата купівлі;
 • рік виробництва;
 • номер кузова та шасі;
 • номер двигуна;
 • дані покупця.

Також для митниці слід підготувати сертифікат ЄВРО-5, який підтверджує відповідність ТЗ екологічним та експлуатаційним стандартам. В якості страховки підійде стандартний пакет, оплачувати найдорожчий тариф немає ніякої необхідності.

Послуги брокера

Auction Auto надає послуги покупки авто за кордоном "під ключ", в тому числі надаємо послугу - митного брокера. На етапі розмитнення ваші інтереси буде представляти митний брокер, який має відповідну ліцензію. Він виступає посередником між митницею та власником авто. Оформляє і подає документи, стежить за правильним оформленням транспортного засобу.

Послуги брокера здійснюються на підставі раніше укладеного і нотаріально завіреного договору з клієнтом Auction Auto. Брокер чітко дотримується ваших інтересів і виконує офіційні вимоги митниці.

Наші переваги

01
Без переплат
Ви отримуєте гарантію, що вартість розмитнення буде розрахована на основі інвойсу - паперу, в якому на початковому етапі прописуються всі характеристики ТЗ, включаючи фактичну ціну, за яку він був куплений в США.
02
Повний супровід
Ми повністю підтримуємо клієнта протягом усього терміну співробітництва, від першої консультації по телефону. Шукаємо для вас машину, займаємося транспортуванням, надаємо послуги митного брокера, оформляємо документацію і доставляємо замовлення з порту прибуття до вас додому. Команда Auction Auto комплексно працює в ваших інтересах!
03
Розмитнення будь-яких видів техніки.
З нашою допомогою можна розмитнити автомобіль будь-якого типу - легковий, вантажний, спецтехніку, автобус, мотоцикл, електромобіль, гібрид. Ніяких винятків і обмежень.
04
Розмитнення транспорту із США та Кореї.
Надаємо нашим клієнтам можливість вибрати машину з ринків Америки та Кореї, кожен з яких має свої важливі переваги. Не обмежуємо вас лише одним ринком.
Підібрати авто на аукціоні в США
false
false
false
false

Авто в Україні